9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

У Буковелі відкрили перший в Україні безкоштовний парк зимових розваг

18 січня у Буковелі відкрили нову локацію: Borjomi Fun Park з двома новими трасами для катання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Тримай Kurs.

Нові траси відкриті як для лижників, так і для сноубордистів. Причому вхід на територію абсолютно вільний, протестувати нові локації може будь-який гість Буковеля.

“Ми з командою придумали цей проект, щоб урізноманітнити відпочинок для фанатів лиж і сноуборду, – говорить представник Borjomi Оксана Панкiна. – Веселий відпочинок взимку – це здорово. Закохати людей в активний відпочинок було нашою місією. Дивлячись на задоволених гостей, можемо сказати, що у нас це вийшло!”

На нових трасах встановлено трекер швидкості – Borjomi Speed Check, який дозволяє виміряти та порівняти швидкість двох людей.

На швидкісній трасі встановлена камера, яка робить фото на фініші. Так що на сайті active.borjomi.com можна подивитися свої фото і дізнатися, хто ж був швидший за всіх.

Нові зони розваг знаходяться на гірках 8А і 12Д. 

“Це був наш перший спільний проект, але за перші 3 дні після відкриття ми вже побачили результат нашої роботи і величезний інтерес з боку гостей курорту. Нові локації для активного відпочинку залучили багатьох відпочиваючих. Сподіваємося, що до кінця сезону всі гості нашого курорту встигнуть спробувати ці активності. Ми завжди намагаємося урізноманітнити відпочинок в Буковелі для наших гостей і раді такому плідному співробітництву і партнерству з Боржомі”, – розповідає керівник відділу маркетингу курорту “Буковель” Володимир Юзюк.

Парк розваг працює до середини квітня. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають