9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Буковелі планують побудувати біатлонний комплекс

На території гірськолижного курорту «Буковель» планують побудувати сучасний біатлонний комплекс, на якому в майбутньому можливе проведення літнього чемпіонату світу з біатлону, а також зимових змагань.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Стик.

За його словами Президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, будівництво має розпочатися наступного року, а самим питанням займаються депутати, які люблять біатлон.

«Бюджет закладений. Перше читання вже пройшло, поправки внесені, закладено 50 мільйонів гривень на будівництво біатлонного комплексу. Якщо бюджет буде прийнятий, вже основний, тоді почнемо», – зазначив Бринзак.

Він додав, що біатлонний комплекс будуватимуть території самого гірськолижного курорту.

«Ми місце вже знайшли, туди приїздили спеціалісти, ми з ними виїздили, запрошували їх. Знайшли два місця, потім обрали одне – в самому центрі Буковелю, де все життя гірськолижне, всі готелі, ресторани… Якщо це вийде, то це, напевно, буде один із найкрасивіших біатлонних комплексів, тому що там є де і відпочити, і змагатися, і розміщатись. Готелі готові, сніг є. Для літнього чемпіонату світу це буде чудове місце і для проведення зборів, і для проведення літніх змагань. І зимових також», – повідомив президент Федерації біатлону.

 

Останні новини:

Зараз читають