9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Береговому розмістять частину Десантно-штурмових військ

У місті Берегове Закарпатської області розміститься військова частина Десантно-штурмових військ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Напередодні у системі публічних закупівель Prozzoro було оголошено тендер на Проєктно-вишукувальні роботи (інженерно-геологічні вишукування) по об’єкту: «Будівництво пункту постійної дислокації для розміщення військової частини А2582» у місті Берегове, Закарпатської області.

Роботи з проєктування буде проводити Державне підприємство Міністерства оборони України «Центральний проєктний інститут».

Як відомо з 2013 року військова частина А2582 (на початку створення 87-й окремий аеромобільний батальйон 80-ї бригади ДШВ, зараз – 3 БТГ 80 бригади ДШВ) базується у місті Чернівці.

До розгортання 80 полку у бригаду, частина базувалась у Львові та була третім лінійним батальйоном. Після розформування 300 механізованого полку у Чернівцях його пункт базування був обраний для створеного 87-го окремого аеромобільного батальйону.

У лютому цього року військовослужбовці 48-ї інженерної бригади приводили у належний стан територію колишнього ЛТП (лікувально-трудового профілакторію) у Береговому, котрий було передано на баланс Міністерства оборони України.

Спочатку озвучувалась інформація про розміщення у Береговому одного з батальйонів 128-ї гірсько-штурмової бригади, котра базується на Закарпатті.

Ці наміри розкритикував міністр закордонних справ Угорщини Сійярто, тому варто очікувати заяв щодо розміщення у Береговому частини ДШВ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають