9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У 456-ій бригаді транспортної авіації відкрили кімнату психологічного розвантаження льотчиків (фото)

Аутотренінг, приємна музика, світломузичні програми, спеціальні комплекси дихальної та атлетичної гімнастики, ароматерапія… І все це у приміщенні з комфортним мікрокліматом та оптимальним повітряно-газовим складом. Ось далеко не повний перелік методів і засобів, які планують застосовувати в кімнаті психологічного розвантаження льотчиків у бригаді транспортної авіації Повітряних Сил ЗС України імені Дмитра Майбороди.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInfo.

У частині кажуть, що ця кімната створена за кошти спонсорської допомоги Вінницької міської ради. Її призначення – психологічне забезпечення навчально-бойової діяльності особового складу. Вона передбачена для реалізації програм і сеансів психопрофілактичного, консультативного, психокорекційного змісту, а також здійснення заходів професійно-психологічного вивчення в індивідуальній та груповій формах роботи.

Створені умови дають змогу проводити сеанси зняття психоемоційного напруження, відновлення працездатності, запобігання нервово-психічним захворюванням, корекційної та консультативної роботи, спрямованої на мінімізацію психологічних наслідків стресових чинників, що виникають у процесі навчально-бойової діяльності.

З льотчиками працюватимуть штатні офіцери відділення морально-психологічного забезпечення військової частини. Також до роботи допускаються психологи Міністерства оборони України, сертифіковані цивільні фахівці, які мають відповідну освіту та підготовку за спеціальністю «психологія».

“Нашим першочерговим завданням є профілактика втоми льотного складу, – говорить заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Олег Бомбела. – Адже психологічна готовність льотного складу є одним з вирішальних чинників успішної льотної діяльності. Емоційний стан льотчика великою мірою впливає на працездатність, функціональність та визначає його ефективність під час виконання бойових завдань. Тоді як психофізіологічна втома льотчика навпаки знижує ці характеристики та негативно впливає на безпеку польотів”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають