9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

У 2017 році органи рибоохорони отримали 33 нових сучасних човни

Станом на 29 грудня 2017 року Держрибагентством передано до рибоохоронних патрулів 33 сучасних човни.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного агентства рибного господарства України.

Вперше за останні 8 років органи рибоохорони отримали нову техніку для ефективної та оперативної діяльності. По 1 човну одержали Вінницький, Волинський, Донецький, Житомирський, Тернопільський, Харківський, Чернігівський, Луганський та Сумський рибоохоронні патрулі, по 2 човни – Чернівецький, Азовський та Чорноморський рибоохоронний патруль, по 3 човни – рибоохоронний патруль в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Черкаській та Полтавській областях.

Вся техніка придбана через систему Prozorro на кошти в рамках бюджету 40 млн грн на нову техніку для рибоохоронного патруля.

Нове оснащення отримали управління, де вже запущений та працює рибоохоронний патруль. В Управліннях Держрибагентства у Херсонській, Хмельницькій та Кіровоградській областях триває процес реформування та створення патрулів. Одразу після запуску вони отримають по 1 човну та по 1 вже закупленому автомобілю Renault Duster. Очікується, що передача відбудеться в першій половині 2018 року.

Як повідомлялось раніше, реформа органів рибоохорони передбачає ліквідацію органів рибоохорони та створення нового рибоохоронного патруля через відкритий кадровий конкурс, нове сучасне обладнання та якісно-інші підходи та умови роботи.

Нагадаємо, у 2017 році передано 54 сучасних автомобілі Renault Duster та 2 позашляховики Ford Ranger для 22 територіальних управлінь запущеного рибоохоронного патруля. Середня зарплата патрульного в регіонах становить близько 9-10 тис грн, до реформи було 1,2 тис грн.

Останні новини:

Зараз читають