9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Третій літак української авіакомпанії Bees Airline отримав фірмову ліврею

Третій літак для нової української авіакомпанії Bees Airline пофарбований і знаходиться в британському аеропорту Східний Мідландс – тут авіалайнер Boeing 737-800 перефарбували в фірмову ліврею авіакомпанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Літак наразі має тимчасову реєстрацію VP-BQR. Вона нанесена на хвіст у вигляді наклейки та закриває майбутній український номер літака UR-UBC – його можна побачити на стулці носового шасі.

Відзначається, що поки така реєстрація ще не внесена до реєстру цивільних повітряних суден України.

За даними міжнародних реєстрів, цей борт випущений у 2009 році й відразу з заводу надійшов в українську авіакомпанію МАУ. Вона вивела його з флоту у 2019 році після завершення термінів лізингу.

У березні 2021 року Bees Airline почав комерційні польоти на двох Boeing 737-800 випуску 2010 року. Вони мають реєстрації UR-UBA, UR-UBB, раніше також літали в МАУ і надійшли в авіакомпанію з заводу.

У своїх літаках Bees Airline встановлює максимально можливе число крісел – 189. В такому компонуванні авіалайнери цього типу використовує найбільша бюджетна авіакомпанія Європи Ryanair.

Для того, щоб пасажирам не було сильно тісно, ​​на замовлення Bees Airline в салоні встановлюють тонкіші крісла, які створюють кілька сантиметрів додаткового простору для ніг.

У найближчі тижні Bees Airline отримає четвертий Boeing 737-800. Авіакомпанія вже уклала договір на його оренду.

Одночасно з розширенням парку авіакомпанія має намір вийти на регулярні лінії. Її першими маршрутами стануть Київ – Тбілісі, Київ – Батумі, Київ – Єреван і Одеса – Єреван.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають