9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

«Тернопільський м’ясокомбінат» виготовив найдовшу в Україні ковбасу довжиною 547 метрів (фото)

6 травня в рамках фестивалю локальної їжі та культури «Тернопільська брама» Тернопільським мясокомбінатом було встановлено рекорд України – найдовша ковбаса, завдовжки 547 м. та 8 см. Після фіксації рекорду представниками національного реєстру рекордів, ковбасу змогли безкоштовно скуштувати тернополяни та гості міста.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії «Агропродсервіс» виготовлена домашня ковбаса завдовжки 345 метрів.

IMG_8217

Для приготування ковбаси використали натуральну свинину та спеції, а в якості оболонки – баранячі черева. Загальна вага вже готового виробу становила 202 кг. А щоб запекти таки не маленьку ковбаску, довелося конструювати спеціальний барабан.

IMG_8212

 – Такий барабан придумали технологи спільно з нашими механіками, – розповіла Любов Козіцька, технолог Тернопільського м’ясокомбінату. – Це ковбаса вищого гатунку зі свинини зі спеціями, яка називається «Кабаноссі». Вона вже завоювала популярність серед населення, тому вирішили для встановлення рекорду обрати саме її. Над її виготовленням працювало вісім осіб чотири години.

IMG_8408 (1)

Для команди «Агропродсервіс» це вже не перший гастрономічний рекорд – три роки тому було приготовано найдовший в Україні шашлик, довжиною 200 метрів.

 – Вже вдруге Тернопіль залишає свій слід в гастрономічній історії рекордів України, які встановлює «Тернопільлський м’ясокомбінат» спільно з тернопільськими рестораторами.  Ми гордимося, що вміємо виготовити якісний продукт, який з радістю демонструємо всій Україні, – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

IMG_8837

Перед встановленням рекорду попередньо проводилися технічні заміри виробу на Тернопільському м’ясокомбінаті, щоб пересвідчитися у тому, що довжина ковбаси відповідає рекордним розмірам і дійсно може позмагатися з попереднім досягненням черкаських колег. До цього довжина найбільшої в Україні кобаси мала 365 метрів.

 – Мені дуже приємно, що Тернопіль підтверджує титул, який отримує вже впродовж кількох років, а саме титул гастрономічних рекордів. Це місто, де встановлені мабуть найсмачніші рекорди України,– коментує Лана Вєтрова, керівник Національного Реєстру Рекордів України.

IMG_8209

Розмір тернопільської ковбаси побив рекорд встановлений у 2014-му році у Черкасах. Тоді була виготовлена домашня ковбаса завдовжки 345 метрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають