9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

“Тайко Електронікс” влаштовує день відкритих дверей

У четвер, 16 березня, компанія “Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед” запрошує мешканців Івано-Франківська на день відкритих дверей.

Для гостей компанія влаштовує презентацію про завод та його можливості, інформує ТФ, екскурсію по виробництву, обговорення можливості працевлаштування та пам’ятні подарунки. За матеріалами Тримай Курс.

Для охочих познайомитися з потужностями виробництва та умовами праці в Івано-Франківську у день відкритих дверей, який відбудеться 16 березня,  компанія організувала безкоштовне транспортування гостей заводу від зупинки “Космос” (вул. Незалежності, навпроти кінотеатру “Космос”) кожні дві години з 10:00 до 16:00 включно.

Компанія “Tyco Electronics” є однією з найбільших компаній у світі, яка виготовляє електроніку та є найбільшим виробником кабельно-електронних компонентів вже понад 60 років. Має виробництва у більш ніж 150 країнах світу. На ринку Івано-Франківська підприємство “Tyco Electronics Ukraine Limited” функціонує з 2008 року, нині на “Tyco Electronics Ukraine Limited” створено понад 700  робочих місць.

“Tyco Electronics Ukraine Limited” спеціалізується на виготовленні джгутової провідникової продукції для іноземних автомобілів, серед яких і автомобілі преміум класу.

Адреса: вул. Марковецька, 3, с. Микитинці (зуп. “Автоливмаш”, тролейбус №2).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають