9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Танкер Delfi вдалося поставити на кіль (фото)

Учасникам операції з підйому затонулого біля одеського пляжу “Дельфін” танкера Delfi вдалося підняти судно і поставити його на кіль.

Про це свідчать фотографії, опубліковані в Facebook Іваном Ніякий, директором компанії “Краншип”, що є підрозділом групи компаній “Трансшип”. Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

Нагадаємо, що саме “Краншип” виконує підйом і буксирування затонулого танкера Delfi, після того, як попередні спроби виявилися невдалими. Фінансує операцію “Бруклін-Київ”. 10 серпня був підписаний відповідний тристоронній договір між Одеською філією ДП “Адміністрація морських портів України”, ТОВ “Краншип” і ТОВ “Бруклін-Київ” та було розпочато ряд підготовчих робіт для безпечної операції з підйому затонулого танкера.

“Сьогодні, 26 серпня, о 11:50, танкер Delfi, який до цього 9 місяців пролежав правим бортом між кам’яною грядою і хвилеломом одеського пляжу “Дельфін”, був поставлений на рівний кіль”, – прокоментували в АМПУ, додавши, що таким чином завершено перший етап з прибирання аварійного судна.

blank
Фото: Facebook/Іван Ніякий

В операції задіяли чотири одиниці флоту компанії “Краншип”: плавкран “Атлас-4”, основні буксири Diamond N і Topaz N, допоміжний буксир “Авант”.

Під час другого етапу буде здійснено візуальний огляд корпусу судна, проведена герметизація і ремонт. В результаті чого план робіт і терміни можуть бути відкоректовані. Метою цих операцій є забезпечення плавучості судна. Після досягнення цих параметрів танкер буде відтранспортувати з місця аварії за допомогою понтона і плавучого крана.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають