9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Сили спеціальних операцій України тренуються в Німеччині

В Німеччині на навчаннях Combined Resolve XIV український OPFOR «знищив» блок-пост противника, натомість українські ССО знищили зенітний ракетний комплекс противника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

У складі ротної колони військові України здійснили марш у визначений район, де спершу відпрацювали питання організації оборони.

Взвод взяв під охорону дорогу, щоб дати можливість безпечному проходу танкової роти. Наступним завданням було атакувати умовний блок-пост сил BLUFOR та забезпечити подальший прорив танкових підрозділів батальйону.

Відповідно до задуму тренувань українці першими здійснили контакт з противником, запросили вогневу підтримку в механізованої роти OPFOR та захопили й утримували даний блок-пост для проходу танкової колони.

blank
Міжнародні навчання Combined Resolve XIV. Вересень 2020. Фото: Генштаб ЗСУ

Серед головних завдань батальйону OPFOR на цих навчаннях — ускладнення та зрив логістичного забезпечення основних сил BLUFOR, ведення диверсійних дій, а також демонстрація на практиці прорахунків в плануванні та слабких місць в побудові бойових порядків.

В ході навчань, підрозділ Сил спеціальних операцій Збройних Сил України отримав завдання щодо пошуку та знищення зенітного ракетного комплексу противника.

Після успішного виконання задачі група наших спецпризначенців запросила евакуацію повітряним шляхом.

До неї було залучено чотири гелікоптери авіаційного компонента сил «BLUFOR» – два UH-60 «Black Hawk» та один CH-47 «Chinook», а також бойовий вертоліт AH-64 «Apache» для здійснення вогневої підтримки.

Операція відбувалася в нічний час. Український підрозділ успішно евакуювали та доставили в інший район для виконання подальших завдань.

Метою навчання Combined Resolve є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

В навчаннях 2020 року візьмуть беруть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають