9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Сухопутні війська Збройних сил України обрали найкращих снайперів (фото)

На полігоні 169 навчального центру “Десна” Збройних сил України пройшли змагання на кращу снайперську пару Сухопутних військ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Цього року на турнір з першості на кращу снайперську пару серед частин та підрозділів командування Сухопутних військ ЗСУ прибуло 10 команд із військових частин оперативних командувань “Захід”, “Схід”, “Північ”, “Південь” та 169 центру підготовки “Десна”.

blank

Впродовж трьох днів учасники виконували вправи зі стрільби вдень та в ночі, стрільби з незручних положень, влучали в ціль з автівок та бронетехніки. Загалом 17 складних вправ на влучність.

blank

За підсумками змагань, 19 червня 2020 року, були визначені кращі снайперські пари Сухопутних військ Збройних сил України серед команд, які брали участь у турнірі.

blank

Кращими в усіх заліках стали представники 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка (ОК “Схід”). “Бронзу” здобули снайпери 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка (ОК “Південь”).

Нагороди переможцям вручив особисто командувач підготовки Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають