9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Суд зупинив перехід ЗСУ на нову систему харчування

Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсним наказ Міністерства оборони, який передбачає проведення реформи харчування в Збройних силах України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новинарню.

Про це у п’ятницю, 26 липня, повідомив у Facebook радник міністра оборони Юрій Бірюков, оприлюднивши відповідне рішення суду від 16 липня.

“Зупинити дію наказу Міністерства оборони України “Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосування каталогу продуктів харчування у 2019 році” №90 від 03.04.2019 до набрання рішенням законної сили”, – сказано в ухвалі за позовом неназваної особи.

Ухвалу винесла суддя ОАСК Альона Мазур.

blank

У коментарі “Новинарні” радник міністра Степана Полторака зазначив, що позов до суду подала “ФОПка з орбіти однієї зі стандартних колишніх фірм-годувальниць”, які не хочуть втрачати прибутки від постачання харчів у ЗСУ.

Також Юрій Бірюков припускає, що через цей позов друга половина бригад ЗС України у 2019 році не перейде на якісно нове харчування.

“На цей рік уже технічно неможливо встигнути нові торги провести”, – сказав він.

Бірюков додав, що наказ пишеться на рік, і в нового міністра мала б бути політична воля продовжити реформу, що сумнівно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають