9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Стартували міжнародні військові навчання «Sea Breeze 2020»

В акваторії Чорного моря стартували міжнародні військові навчання «Sea Breeze 2020».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Цьогоріч через пандемію коронавірусу міжнародні навчання «Sea Breeze 2020» обмежаться лише морською фазою із залученням авіації.

За задумом Командування національного військового флоту, один з інструментів навчань серії «Sea Breeze», який слід максимально ефективно використати, – це перехід ВМС України на стандарти НАТО.

Передбачається, що в процесі навчань у морі кораблі країн-учасниць здійснюватимуть спільні тактичні маневрування, тренуватимуться з організації зв’язку, протимінних дій, передачі вантажів на ходу.

Екіпажі кораблів та катерів відпрацюють питання взаємодії з тактичною та морською авіацією, проведуть низку навчань з протиповітряної, протикорабельної та проти катерної оборони на переході морем, відпрацюють завдання операцій з морського перехоплення та огляду судна-порушника.

Крім того, виконають завдання з посилення охорони й оборони важливих об’єктів морської інфраструктури та морегосподарського комплексу.

Відзначається, що важливим випробуванням для військових моряків стане виконання бойових вправ артилерійських стрільб по морських і повітряних цілях, а також проведення навчань з боротьби за живучість та порятунку екіпажу корабля, що зазнав лиха в морі.

Міжнародні навчання триватимуть сім днів.

У навчаннях запланована участь ракетного есмінця «Porter» і патрульного протичовнового літака P-8 «Poseidon» ВМФ США.

blank
Фото: «Телерадіостудія Бриз МО України»

Відзначається, що це п’ятий американський корабель, який відвідав Чорне море з початку 2020 року.

Також візьмуть участь у навчаннях кораблі постійної військово-морської групи НАТО, які вже прибули у Чорне море.

Усього до «Sea Breeze 2020» планується залучити близько 2 тисяч осіб із дев’яти країн, понад 20 кораблів, а також літаки, гвинтокрили тощо.

Пізніше кораблі відвідають українське місто Одеса.

Загалом у навчаннях, окрім України та США, візьмуть участь військові Болгарії, Грузії, Норвегії, Франції, Румунії, Іспанії та Туреччини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають