9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На що українські стартапи витратять $300 000 від держави

Дев’ять українських стартапів отримають допомогу від Уряду України. Це стартапи Gooli, IZIVIZ, Elomia, RunAn, Bicovery, Gymcerebrum, Neverdark, Revision та Upswot.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Tech

У липні державний Український фонд стартапів вибрав дев’ять проєктів, який отримають від держави гранти – $25 000 і $50 000. Держфонд фінансує стартапи на ранніх етапах. Всього фінансування отримали 39 стартапів.

Стартап Gooli – додаток для контент-маркетологів і піар-фахівців малих і середніх SaaS-компаній. За допомогою стартапу в одному місці можна бачити контент конкурентів, порівнювати свої показники з ринком і отримувати прогнози на основі історичних даних. Розробники стверджують, що сервіс помітно збільшує ефективність комунікацій і може заощадити співробітникам до 5 годин роботи в тиждень. Стартап було засновано братами Сидоренками. Підприємці планують витратити $ 25 000 на розробку MVP і тест маркетингових каналів для залучення клієнтів з США. Паралельно розробляють сайт проєкту.

Стартап IZIVIZ – це дрон для візуального інспектування промислових споруд. Дрон проникає в місця, куди людині потрапити складно, дорого і ризиковано – промислові труби, каналізації, шахти. Дрон не використовує GPS – його навігація заснована на внутрішній системі координат. Дрон самостійно орієнтується в просторі і запам’ятовує місію, яку він виконував. Координати можна прописати заздалегідь, тоді дрон буде виконувати політ в автоматичному режимі. Половину з $ 25 000 стартап планує витратити на придбання обладнання і матеріалів, інша частина гранту – на маркетинг і на отримання патентів.

Стартап Elomia – це платний додаток з віртуальним другом-психологом для людей з депресією і тривожністю на основі штучного інтелекту. Розробка дозволяє отримувати психологічну допомогу 24 години на добу.Команда стартапу налічує 25 осіб, 19 з яких – дипломовані психологи. Гроші від Українського фонду стартапів розробники мають намір витратити на поліпшення свого продукту. Частина грошей піде на просування продукту на ринку.

Стартап RunAn – спортивний трекер з контролем техніки бігу. Датчик для спорту дозволяє контролювати множинні бігові показники. Розробка допомагає розвивати нейромоторіку та навчати мозок правильній техніці бігу, підвищуючи ефективність і знижуючи травматизм занять. Команда стартапу наразі налічує 5 осіб – розробники, медичні та спортивні фахівці. Державний грант у стартапі планують витратити на розробку продукту і виведення його на ринок.

Стартап Gymcerebrum є віртуальним тренером для занять фітнесом на основі штучного інтелекту. Зараз в команді Gymcerebrum лише один розробник. За гроші від держфонду у стартапі планують найняти ще двох розробників та додаткове обладнання. Тестування продукту здійснюватиметься у фітнес-клубах Харкова. Також в планах Gymnecerebrum – подати заявку на другий грант від Українського фонду стартапів.

Стартап Neverdark виробляє каміни зі справжнім вогнем. Компанія працює на ринку вже 15 років, з яких вже 10 займається біокамінами, у яких в якості палива використовують рослинні спирти. Такі каміни не вимагають димоходу і системи вентиляції, їх можна встановлювати в будь-якій квартирі. На грант Neverdark планує розробити нову модель біокаміна, щоб запустити кампанію на Kickstarter і вийти на ринки США і ЄС.

Стартап Revizion – сервіс зворотного зв’язку і виміру лояльності клієнтів. Він дозволяє залишати відгуки за допомогою QR-кодів, email-повідомлень, дзвінків, тощо. Стартап Працює з магазинами, ресторанами та компаніями у сфері сервісів і послуг. Наразі в Revizion працюють 30 осіб у двох офісах в Києві та Житомирі. Revizion працює з мережами ресторанного бізнесу і рітейлу, такими як: Пузата Хата, Watsons, Люксоптика, мережі Tarantino Family, La Famiglia, Pesto cafe та ін. Грант від держави Revizion планує вкласти в розробку мобільних додатків для iOS і Android. Частина грошей піде на маркетинг і рекламу.

Стартап Upswot – сервіс для малого і середнього бізнесу для підвищення ефективності продажів і збору інформації. Основна ідея Upswot – дати банкам можливість отримати повний огляд фінансового стану, потреб і проблем малого і середнього бізнесу. Клієнти банків надають доступ до своїх бізнес системам, натомість вони отримують дешевші кредити, більш вигідні ставки по депозитах. Компанія працює в шести країнах, однак основний фокус змістився на Північну Америку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають