9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Як Vodafone, Nestle і Coca-Cola стали клієнтами Львівського стартапу

 • До переліку відомих компаній, які є клієнтами Львівського стартапу Newoldstamp, також входять FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia та інші. Стартап пропонує своїм клієнтам сервіс підписів для корпоративної пошти, які можна налаштовувати під окремого клієнта.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

  Про ідею брендованого емейл-підпису, засновник стартапу Володимир Заставний замислився, коли був учасником молодіжної організації AIESEC, адже з одного боку такі підписи можуть бути корисні в просування бренду, а з іншого — мало хто зі співробітників зацікавлений займатись цим самотужки. Так виникла ідея робити власний сервіс підписів для корпоративної пошти, які можна налаштовувати.

  У 2015-му році команда стартапу, яка складалася з Володимира та його знайомого, який допоміг зробити найпершу версію продукту, запустила сайт та зробила мінімальну SEO-оптимізацію. За півроку сайтом вже користувалося близько 500 людей в день і з них біля 100 людей створювали собі безкоштовні підписи, а вже за рік стартап почав отримувати перші заявки від компаній на корпоративну версію сервісу.

  Наступним етапом було розробка командою платної версії, де можна створювати акаунти для компаній. Таким чином, зареєструвавшись, директор компанії міг сам за декілька хвилин створити 5-10 підписів та направити своїм підлеглим поштою.

  Я плекав надію, що коли ми запустимо платну версію, вони всі скажуть: ура, ми дочекалися, і буквально з першого дня прийдуть і дадуть нам гори грошей. Але в день, коли ми запустили платну версію, в нас хоч і були продажі, але зовсім не такі, як я очікував», — згадує Володимир.

  Основним каналом для продукту на даний лишається пошукова оптимізація та контент-маркетинг: клієнти знаходять сервіс через Google, відгуки та інші сайти, які дають поради маркетологам. Так, у 2016-му році американський Forbes включив сервіс до переліку рекомендованих, після чого сервісом і починали користуватися клієнти з великих компаній на кшталт Lyft або Nestle.

  Є компанія, що працює по франшизі, у неї п’ять різних шаблонів в залежності від франшизи, локації і т.д, та близько 3000 користувачів. Є компанії, які впроваджують такі підписи в окремих країнах, наприклад, Coca-Cola. Також ми вели перемовини із «Ашаном», вони хотіли би це робити централізовано, але їхня бюрократія не дозволяє це робити в такий спосіб. Тому з ними будемо починати з Польщі», — говорить Володимир.

  Стартап працює за моделлю платної підписки. Доходи від продажів команда вкладає в розвиток продукту, а на даний момент почали співпрацю з акселератором “500 startups”, який обрав Newoldstamp з-поміж 2000 претендентів.

  Американські акселератори заточені під то, щоби підівчити стартапи і звести з інвесторами. Саме тут можуть навчити, як ростити SaaS-рішення не вдвічі, а вдесятеро за рік. Ми хочемо виходити на більш глобальний ринок, — говорить Володимир.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...