9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Як Vodafone, Nestle і Coca-Cola стали клієнтами Львівського стартапу

До переліку відомих компаній, які є клієнтами Львівського стартапу Newoldstamp, також входять FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia та інші. Стартап пропонує своїм клієнтам сервіс підписів для корпоративної пошти, які можна налаштовувати під окремого клієнта.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Про ідею брендованого емейл-підпису, засновник стартапу Володимир Заставний замислився, коли був учасником молодіжної організації AIESEC, адже з одного боку такі підписи можуть бути корисні в просування бренду, а з іншого — мало хто зі співробітників зацікавлений займатись цим самотужки. Так виникла ідея робити власний сервіс підписів для корпоративної пошти, які можна налаштовувати.

У 2015-му році команда стартапу, яка складалася з Володимира та його знайомого, який допоміг зробити найпершу версію продукту, запустила сайт та зробила мінімальну SEO-оптимізацію. За півроку сайтом вже користувалося близько 500 людей в день і з них біля 100 людей створювали собі безкоштовні підписи, а вже за рік стартап почав отримувати перші заявки від компаній на корпоративну версію сервісу.

Наступним етапом було розробка командою платної версії, де можна створювати акаунти для компаній. Таким чином, зареєструвавшись, директор компанії міг сам за декілька хвилин створити 5-10 підписів та направити своїм підлеглим поштою.

Я плекав надію, що коли ми запустимо платну версію, вони всі скажуть: ура, ми дочекалися, і буквально з першого дня прийдуть і дадуть нам гори грошей. Але в день, коли ми запустили платну версію, в нас хоч і були продажі, але зовсім не такі, як я очікував», — згадує Володимир.

blank

Основним каналом для продукту на даний лишається пошукова оптимізація та контент-маркетинг: клієнти знаходять сервіс через Google, відгуки та інші сайти, які дають поради маркетологам. Так, у 2016-му році американський Forbes включив сервіс до переліку рекомендованих, після чого сервісом і починали користуватися клієнти з великих компаній на кшталт Lyft або Nestle.

Є компанія, що працює по франшизі, у неї п’ять різних шаблонів в залежності від франшизи, локації і т.д, та близько 3000 користувачів. Є компанії, які впроваджують такі підписи в окремих країнах, наприклад, Coca-Cola. Також ми вели перемовини із «Ашаном», вони хотіли би це робити централізовано, але їхня бюрократія не дозволяє це робити в такий спосіб. Тому з ними будемо починати з Польщі», — говорить Володимир.

Стартап працює за моделлю платної підписки. Доходи від продажів команда вкладає в розвиток продукту, а на даний момент почали співпрацю з акселератором “500 startups”, який обрав Newoldstamp з-поміж 2000 претендентів.

Американські акселератори заточені під то, щоби підівчити стартапи і звести з інвесторами. Саме тут можуть навчити, як ростити SaaS-рішення не вдвічі, а вдесятеро за рік. Ми хочемо виходити на більш глобальний ринок, — говорить Володимир.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають