9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Як український стартап заробив $100 тисяч

Стартап Noplag заробляє перевіркою текстів на плагіат

Український сервіс по перевірці текстів на плагіат оголосив про проходження у відомий американський акселератор Starta Accelerator. Команда пройде програму тривалістю в 3,5 місяці в Нью-Йорку і отримає $130 тисяч інвестицій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Noplag – сервіс по перевірці текстів на плагіат, що має кілька версій: для навчальних закладів та версія для бізнесу і сайтів. Якщо версія для навчальних закладів надає можливість школам і вищим навчальним закладам перевіряти тексти на плагіат, то бізнес-версія дозволяє організувати роботу райтера і замовника – сформувати завдання, відстежити її виконання і простежити за оригінальністю роботи. Крім того версія для сайтів дозволяє в автоматичному режимі перевіряти на плагіат текст, що завантажується на сторінки.

Сервіс Noplag був створений командою веб-студії LabITeam. В той час студія постійно потребувала перевірки текстів на плагіат. Команді не вдавалося знайти варіант, який влаштовував би її в усіх аспектах, тож у LabITeam з’явилася ідея створити власний сервіс. Першу версію Noplag команда випустила взимку 2014 року. Версія була безкоштовною, але мала обмежений функціонал та не викликала ажіотажу у користувачів. Популярність до стартапу прийшла лише тоді, коли сервіс почали пропонувати компаніям і навчальним закладам.

Це сталося в 2017 році – саме в цей момент, за словами Бочкова, команда зрозуміла, що у стартапу є великі перспективи. Тоді ж представників Noplag стали кликати на різні заходи. Команда, зокрема, брала участь в конференції TechCrunch Disrupt в 2017 році. З тих пір аудиторія Noplag стала рости і за кілька місяців збільшилася з 100 000 щомісячних користувачів на сайті до півмільйона.

Команда Noplag отримала чотири пропозиції від акселераторів і зупинилася на Starta Accelerator. Крім цього, стартап пройшов в інкубатор при Нью-Йоркському університеті, програма якого не передбачає інвестицій, але дозволяє напрацювати необхідні контакти у сфери освіти.

Зараз над Noplag працює 10 осіб. Генеральний директор стартапу Олексій Бочков розповідає, що сервісом повноцінно користується вже чотири університети. За весь час існування Noplag його сумарний дохід склав $ 100 000, з яких половина тільки за 2017 рік.

У планах команди пройти акселеративну та інкубаційну програми, а також залучити seed-раунд в розмірі від $ 500 000 до $ 1 млн. Залучені кошти в Noplag планують витратити на збільшення потужностей, нові технології та відкриття офісу в США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають