9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Відомий український розробник додатків для телефонів Readdle виходить на ринок Японії

blankВідомий український розробник додатків для iOS і macOS, компанія Readdle, уклала контракт з великим японським видавцем софта SourceNext для виходу на місцевий ринок. Про це редакції повідомив директор по маркетингу Readdle Денис Жаданов.

SourceNext займається локалізацією, маркетингом і продажем програмного забезпечення, у них є мережі онлайн і офлайн-продажів софта. Вони співпрацюють з Evernote, Dropbox, Blizzard, Rosetta Stone. За словами Дениса, вийти на таку компанію було непросто. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ain.ua

«Наш партнер і друг познайомив мене з СЕО та засновником SourceNext. Ми зустрілися у нього в офісі в Пало-Альто. Я вів з ними переговори півроку – в результаті підписали контракт», – розповідає Денис.

Співпраця з SourceNext може принести українській компанії сотні тисяч нових користувачів.

«Японія – величезний платоспроможний ринок. Нещодавно SourceNext купив компанію, яка має 600 000 активних mac-користувачів – саме їм ми і хочемо продати наш PDF Expert. Якщо буде хороший traction – вони готові навіть друкувати коробки для продукту і виставляти у себе в фізичних магазинах», – розповідає Жаданов.

За його словами, це одна з цікавих особливостей японського ринку – там часто купують софт не онлайн, а в супермаркетах. Приміром, на полиці стоїть коробка з Dropbox або Evernote, користувач її купує, витягує з коробки ключ і активує софт.

«Це дуже цікавий ринок для нас, з величезним потенціалом. Для Evernote – мільярдної компанії – це був найбільший відсоток ринку», – говорить Жаданов.

Останні новини:

Зараз читають