9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Відео: Український стартап розробив портативний пристрій для розігрівання їжі на роботі

Стартап Neoven створив портативну індукційну піч, яка поміщається в сумці і дозволяє в будь-який момент розігріти їжу

Розігріти їжу за допомогою печі Neoven можна в офісі, автомобілі, поїзді чи парку. Також пристрій може охолодити свіжі фрукти, овочі і зелень, приготувати гарячі і холодні напої. Піч стане незамінною для офісних співробітників, мандрівників і молодих батьків.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Neoven – індивідуальна портативна індукційна піч з додатково модулями міні-холодильника, електрочайника. Пристрій працює від трьох батарей потужністю 6000 mAh та повністю заряджається протягом двох годин. Розробники стверджують, що одного заряду достатньо для роботи приладу протягом п’яти днів, за умови використання його двічі на добу.

Для підігріву їжі в Neoven використовується метод індукційного нагріву за допомогою нагрівального елементу Heta. Основне відділення займає великий контейнер, в який можна ставити їжу, призначену для нагріву. Нагрівання відбувається тільки в цій зоні.

Друге відділення пристрою розраховано на маленький контейнер, в який можна покласти салат або фрукти, а також на установку змінних модулів. Конфігурацію модулів можна змінювати. Обидва контейнери встановлюються всередину Neoven так, що дозволяють переносити рідкі страви без побоювання їх пролити. Набор складається з міні-холодильника, модуль-чайника, міксера, що дозволяє приготувати свіжий сік або коктейль. Модулі з’єднуються з пристроєм за допомогою магнітних контактів, що спрощує збірку і робить її надійною. Керування приладом здійснюється безпосередньо за допомогою кнопок на основному модулі, або дистанційно через мобільний додаток. Доступні два режими включення: терміновий і за таймером. Орієнтовна вартість продукту – $ 199, однак остаточну ціну оголосять пізніше.

Стартап заснував українець Максим Наконечний в 2017 році. Сьогодні компанія базується в Тель-Авіві, де на даний момент проживає Максим. Тут ведеться розробка і складання пристрою. На даний момент в команді Neoven 5 осіб, всі – українці. У стартапі беруть участь R & D-партнер Денис Галамага і дизайнер Ілля Кичук, які раніше співпрацювали з продуктами iBlazr і Mevics. Основний офіс Neoven Наконечний планує відкривати в Україні – Києві чи Одесі.

Після виставки TechCrunch Tel Aviv 2018, на якій я презентував Neoven, ми отримали хороший фідбек від Samsung R & D Institute Israel і Bosch (відділ Robert Bosch Venture Capital GmbH). Від них надійшло пропозиції про допомогу в розробці продукту, а також консультаційна підтримка на різних етапах. Тому тимчасовий переїзд до Ізраїлю пішов тільки на користь компанії, – розповів  Максим Наконечний.

У стартапі впевнені, що їх піч стане популярною, адже соціальне опитування, проведене в США, показало, що більшість офісних працівників вважають за краще обідати прямо на робочому місці як мінімум тричі на тиждень. При цьому офісні мікрохвильові печі, холодильники та електрочайники, на думку 70% опитаних, знаходяться в незадовільному стані. Портативна піч Neoven дозволить відмовитися від їх використання і мати гарячу їжу, не полишаючи робочого місця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають