9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Відео: Перший у світі хостел в вагонах метро з’явиться в Києві

На Подолі в Києві спорудять перший в світі хостел в вагонах метро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на InfoResist.

Автор ініціативи придбав два списаних вагони у Київського метрополітену ще в минулому році, а зараз, нарешті, приступив до втілення своєї незвичайної ідеї.

«Подібних хостелів ні в країні, ні в світі немає, та й взагалі немає прецедентів використання вагонів метро не за призначенням», – заявляє представник власника хостелу Олена Чопорко.

Списані вагони метро обійшлися новому власнику в 546 тисяч гривень. Приблизно стільки ж автору ідеї треба було витратити на те, щоб доставити 28-метрові вагони, кожен з яких важить 20 тонн, в історичний центр столиці. Виконавцям потрібна спецтехніка з особливою потужністю, щоб розвантажити вагони в потрібній локації. Для цього використовували сучасний німецький кран, яких в Україні всього шість штук.

Майбутній хостел вже встановили на бетонні рейки. Зараз вагони виглядають м’яко кажучи не дуже, але незабаром зарубіжний дизайнер змінить їх до невпізнання. Всі деталі проекту поки не повідомляються. Однак відомо, що на території хостелу буде мальовнича тераса, а житлову площу всередині вагонів обладнають сучасними меблями і технікою, в тому числі кондиціонерами.

ДжерелоInfoResist
АвторТСН

Останні новини:

Зараз читають