9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

В Україні запустили спільний з британцями акселератор стартапів

Британо-український Blue Lake Accelerator оголосив про запуск в Україні. Керівництво акселератором здійснює консалтингова компанія VimesVC зі штаб-квартирами у Лондоні й Києві. Одним із співорганізаторів також став Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.UA.

Акселератор буде фокусуватися на ранніх стадіях стартапів. На даний момент акселератор оголосив про перший набір, який закінчиться 5 вересня, в рамках якого команда набирає проєкти на рівні ідеї, а також студентів. 

На початку учасники акселератора відвідуватимуть освітні курси, де їм дадуть базові знання про стартапи, фінансах, інвестиціях, просуванні компанії й так далі, тому Blue Lake не видаватиме інвестиції. Залучити інвестиції можна буде на випускному роад-шоу в Лондоні, на яке відправлять найкращих випускників.

В акселераторі обіцяють, що навчання будуть проводити практики і експерти своїх областей з України і Великобританії. Програма триватиме понад три місяці. У наступних наборах Blue Lake Accelerator планує надавати власні інвестиції у розмірі 15 000 фунтів стерлінгів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають