9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

В Україні запустили стартап для продажу мистецтва

Стартап Codeky.Art, допоможе митцям продавати свої роботи, а також рекламувати послуги. Це онлайн-платформа, де представники творчих професій (художники, скульптори, фотографи й інші) можуть створювати персональні бізнес-кабінети та самостійно продавати свої роботи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Аin.ua.

Стиль робіт не обмежений. Це може бути графіка, декор, посуд, живопис, скульптури тощо. Користуватися маркетплейсом можуть не лише професіонали, але й початківці, для цього необхідно лише пройти модерацію, після чого майстер зможе представляти, просувати і продавати свої роботи без посередників; розміщувати на дошці оголошень інформацію про свої виставки, майстер-класи та інші арт-послуги, вести особистий блог.

Вартість розміщення робіт на місяць складає 1,5% від ціни продажу роботи. Також стягується сума за маркетингові послуги і просування. Розміщення оголошень про послуги коштуватиме 200 грн на місяць. Для власників бізнес-кабінетів, блог і три оголошення в місяць – безкоштовно. А для студентів передбачені знижки. Сукупно, комісія за продаж мистецтва становить 15%.

Розробники стартапу протягом першого року роботи планують вийти на оборот у $500 000, а також наростити щомісячний трафік до 200 000 користувачів. Трафік планують залучати з інформаційних порталів.


Допомога Промисловому порталу

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають