9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

В Україні запустився стартап мобільного бухгалтерії mTax який дозволить вести бухгалтерію зі смартфона

В Україні запустився стартап мобільного бухгалтерії mTax, який дозволить фізичним особам-підприємцям (ФОП) повністю вести свою бухгалтерію в режимі онлайн за допомогою смартфона або ПК. Сервіс пропонує своїм клієнтам не тільки зручні онлайн-інструменти для самостійного аккаунтинга, але і може повністю взяти на себе ведення бухгалтерії.

Компанія mTax є спільним підприємством українського мережевого хай-тек кластера Borsch Ventures і польської компанії Edge One Solutions. На честь запуску сервісу надає перший місяць пробного періоду безкоштовно Для ФОП на єдиному податку доступні три тарифу: мінімальний за 250 грн/міс, оптимальний за 425 грн/міс і розширений за 1060 грн/міс. Предприємцями на загальній системі оподаткування послуги mTax обійдуться в 2010 грн/міс.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.

Перелік послуг компанії включає створення і подачу звітів, контроль оплати податків, обробку банківських виписок, ведення книги доходів і багато іншого Користувач зможе контролювати й відслідковувати всю процедуру в мобільному додатку або в особистому кабінеті на сайті mTax.com.ua.

«Ідея сервісу була запозичена в Польщі, де велика частина ринку бухгалтерського аутсорс вже давно пішла в мобільні телефони та веб, а хаотичний ринок бухгалтерів-фрілансерів практично зник.

Як наслідок, сервіс на бухгалтерські послуги в Польщі став максимально стандартизований. Помилки, пов’язані з людським фактором в бухгалтерській справі зведені до мінімуму, а ціни на такий сервіс стали більш доступними», – розповідає директор компанії «МТАКС Україна» Володимир Баскаков.

Керівник сервісу також зазначив, що бухгалтерський сервіс mTax особливо актуальний в Україні для підприємців і компаній малого та середнього бізнесу, в тому числі як інструмент оптимізації фінансових і тимчасових витрат на ведення бухгалтерського обліку та своєчасної здачі звітності.

Для того, щоб отримати доступ до всіх можливостей платформи, користувачеві буде потрібно залишити свій контактний номер телефону, надавши необхідну інформацію менеджеру компанії.

Використовуючи сервіс, клієнту mTax досить періодично заходити в систему для додавання недавніх документів (договорів, актів, накладних, рахунків), укладених зі своїми контрагентами. При необхідності, користувач також зможе відстежувати найактуальнішу аналітику за своїми доходами та видатками, консультуватися з особистим бухгалтером і т.д.

Відзначимо, що аналогічні послуги з ведення онлайн-бухгалтерії для малого бізнесу також надає сервіс Taxer.ua, який пропонує користувачам безкоштовний профіль або платну підписку вартістю 450 грн на рік.

Джерело: mTax

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають