9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

В Україні запрацював фонд стартапів

Уряд України почав приймати заявки в “Український фонд стартапів”. Сума підтримки на один стартап — до 75 тисяч доларів США.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на брифінг прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

З сьогоднішнього дня розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їх розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Вже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. в наступному — по 60 млн в квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 рік, – пояснив Гончарук.

Прем’єр додав, що перша презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією відбудеться вже до кінця цього року. За словами Міністра фінансів Оксани Маркарової, фонд буде максимально далекий від держави.

Український Фонд Стартапів (УФС) – це державний фонд, заснований з ініціативи Кабінету міністрів у липні 2019-го року. Місією фонду є підтримка інноваційних проектів і допомога талановитим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Подати заявку можна на сайті Фонду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають