9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

В Україні з’явився державний фонд стартапів з бюджетом 50 млн грн

Кабінет міністрів прийняв остаточне рішення створити «Український національний фонд стартапів», який видаватиме гранти українським стартапам. Гроші на роботу фонду і гранти для стартапів будуть братися з держбюджету. Бюджет фонду становить 50 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «AIN».

Головна умова для фінансування від Фонду – офіційна реєстрація компанії. Головне, щоб більша частина команди перебувала в Україні. Фонд шукатиме стартапи, які планують працювати в усьому світі, не тільки в Україні. Серед найбільш цікавих сфер – агротех, Фінтех, медичні та біотехнології, кібербезпека, енергетика, інтернет речей, штучний інтелект, великі дані та блокчейн.

Фонд інвестуватиме від $25 000 до $75 000 у гривні. Сума залежить від запитів компанії та рішення експертного комітету. Крім інвестицій, фонд надаватиме менторську підтримку. Також фонд співпрацюватиме з існуючими місцевими організаціями для консультацій стартапів.

Мета створення фонду – забезпечити економічний розвиток і міжнародну конкурентоспроможність України, підтримувати інновації, а також розвивати інвестиційну активність в країні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають