9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

В Україні створюють проєкт люксового електрокара (фото)

Український дизайнер Максим Шкіндер, який працює в англійському McLaren, повідомив про створення національного проєкту електричного суперкара KRAINA 225.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на

“Група однодумців об’єдналася у спробі створити український електромобіль з конкурентоспроможним дизайном, який бере натхнення у місцевій промисловій спадщині – літаках Антонова та у Державному космічному агентстві України в Дніпрі, – пише Максим Шкіндер на сайті проєкту. – Це некомерційний, суто концептуальний проєкт, спрямований на дослідження і експерименти”.

На сайті проєкту зазначено, що KRAINA Shooting brake Coupe – це новий електричний автомобіль класу люкс.

Джерелом натхнення групи українських дизайнерів став найзнаменитіший транспортник Ан-225 “Мрія” – найбільший та найвантажопідйомніший літак за всю історію світової авіації (саме тому автомобільний проєкт названий KRAINA 225).

Ан-225 “Мрія”, створений ОКБ імені О.К.Антонова, став об’єктом захоплення для дітей та дорослих у всьому світі протягом останніх кількох десятиліть. Дизайнери національного українського суперкара намагалися добитися подібного до легендарного літака візуального ефекту.

blank

Крім того, при створенні дизайну KRAINA 225 команда українських дизайнерів надихалася київською архітектурою (у тому числі музеєм “НЛО” та готелем “Салют”), ракетами, створеними на “Південмаші” у Дніпрі, а також досягненнями Запорізького автомобілебудівного заводу – головного виробника автомобілів України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають