9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні розпочав роботу акселератор B2B стартапів

Підприємець Андрій Комаровський запустив акселератор Sector X для стартапів з України та Східної Європи

Мета створення акселератора – допомогти командам і стартапам вийти на ринки Європи та США. Особливістю програми є те, що подавати заявку можуть бажаючі без готового продукту. Акселератор просуватиме стартапи зі сфери віртуальнлї та доповненої реальності, Big Data, комп’ютерного зору, штучного інтелекту і машинного навчання, робототехніки, інтернету речей, блокчейну.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Програма акселератора складається з двох етапів. На першому етапі командам дають список завдань, сформульованих корпораціями, а команди повинні будуть знайти і захистити своє рішення. У випадку, якщо рішення сподобається корпораціям, команди проходять на другий етап і отримають $ 20 000 інвестицій. Другий етап буде присвячений розробці продукту, запуску корпоративного пілота і першим продажам.

Нам важливо, щоб стартап запустив корпоративний пілот, щоб він привернув інвестиції і продавав продукт в Європі і США. Нам важливо, щоб він наймав українських розробників. Тому ніяких загальних лекцій про lean і custdev. Тільки потрібні ін’єкції знань і навичок в потрібний час. Перевірено багатьма роками і власними стартапами, – коментує програму Андрій Комаровський.

Серед менторів акселератора – генеральний директор Bosch в Україні Віталій Бульда, генеральний директор Airbnb в Центральній і Східній Європі Андрій Вербицький, партнер 500 Startups Марвін Ляо та інші. Учасники отримають робоче місце в UNIT.City.

Останні новини:

Зараз читають