9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

В Україні розпочали виробництво смарт-будинків

Український стартап PassivDom запустив в Україні франшизу з виробництва автономних смарт-будинків на сонячних батареях. Один такий будинок споживає майже у 20 разів менше енергії і є повністю автономним за рахунок сонячних панелей та повторного використання ресурсів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Greencubator.

Будинок укомплектований меблями має кухню з вбудованою енергозберігаючою побутовою технікою, системою вентиляції, тепловим насосом, камерою та термостатом. Також він оснащений проектором зі 100-дюймовим екраном, акустичною системою, інтернетом і розумним дверним замком.

Будинок не вимагає спеціального фундаменту і може бути встановлений на будь-яку рівну поверхню. Управління будинком можна здійснювати через мобільний додаток. На будівництво такого будинку необхідно 15 працівників та один місяць часу.

Ми раді, що перша експериментальна лінія по франшизі заробила саме в Україні. Лінія буде випускати п’ять-шість будинків на місяць, ми навмисне починаємо з меншої потужності, щоб відпрацювати всі можливі проблеми. В Україні для цього є дуже сприятливе середовище, – зазначив Максим Гербут, засновник PassivDom.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають