9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні розпочалася масштабна реалізація місцевих стартапів

В Україні вперше презентуються і запускаються регіональні проекти за підтримки ЄС.

Держава сприятиме регіональному розвитку через ДФРР, субвенції та через впровадження Державної стратегії регіонального розвитку. Мова йде про реалізацію 70 регіональних стартапів у 16 областях України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

Найбільше переможців регіональних стартапів отримала Львівська та Хмельницька області – 12 та 10 проектів відповідно. Також перемогли 10 проектів МОН. По 1 проекту захистили Миколаївська, Донецька, Рівненська, Вінницька, Житомирська, Черкаська, Луганська області. Загальна сума фінансування становить 616 млн грн.

Отримавши перемогу у конкурсному відборі, переможці здобули унікальну можливість за підтримки держави реалізувати проекти, починаючи вже з ідеї. Але ідеї класної з прорахованими кінцевими показниками. Головна ціль всіх проектів, як і нашої реформи децентралізації – розвиток людського потенціалу!, — зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Більшість проектів-переможців розроблена за такими важливими напрямками як інноваційна економіка та інвестиції, розвиток сільських територій та людського потенціалу.

Серед проектів-переможців багато проектів за напрямом розвиток туризму. Це важливий напрямок. Там де впроваджуються проекти з розвитку туризму надходять реальні інвестиції, залучаються нові технології, відкриваються нові бізнеси, створюються нові сервіси з новими робочими місцями, — зазначив Геннадій Зубко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають