9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

В Україні оголошено конкурс біомедичних стартапів

В Україні стартував перший український конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge

Фіналісти конкурсу зможуть представити свої роботи в Лондоні на щорічній конференції Української медичної асоціації Великобританії (UMAUK). Фінал конкурсу пройде на форумі інтернет-діячів iForum25 квітня.

Конкурс не обмежений будь-якими конкретними напрямками в сфері медичних технологій, організатори розглядатимуть стартапи як на рівні готових продуктів, так і на рівні прототипів та ідей. Втім, особлива увага звертатиметься на проекти, які прямують у руслі світових трендів в сфері медичних технологій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна 

Це і персоналізована медицина, і точкова доставка медикаментів, і багато іншого. Якщо ми говоримо про ті технології, які можуть бути застосовні в Україні, де у нас є багато фахівців, то, звичайно, ми говоримо про технології блокчейн, про штучний інтелект, про інтернет речей, про розпізнавання зображень про доповнену реальність, про ті технології, на базі яких сьогодні світ будує своє розуміння медицини, – сказала координатор Національної ради з розвитку інновацій Алла Олійник

Подача заявок на участь в конкурсі триває до 23 березня, після закінчення їх приймання журі, до складу якого увійдуть професіонали в сфері медицини, біології, а також представники бізнесу та венчурних фондів, з 23 березня по 23 квітня розгляне проекти, оцінить їх комерційну перспективу . Учасники конкурсу будуть проконсультовані юристами, сертифікованими патентними повіреними.

Призери – ми припускаємо 10 команд – поїдуть до Лондона. Британська асоціація українських лікарів проводить щорічну конференцію. У другій половині конференції вони влаштовують пітч-дек і запрошують інвесторів, – сказав керівник “Будинку інновацій” Олександр Кульвановскій

Організаторами конкурсу виступив “Будинок інновацій” спільно з UMAUK, компанією Borsch Ventures, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Американської торговельної палати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають