9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

В Україні запустили стартап для перевірки документів новобудов

Український стартап Monitor.Estate став одним з переможців конкурсу відкритих даних Open Data Challenge та аналізує документи новобудов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

Сервіс Monitor.Estate безкоштовно оцінює відповідність документів об’єкта будівництва, та на платній основі робить детальний звіт та особисту перевірку документів юристом, а також знайде юриста для підписання договору. Перевірка здійснюється на підставі даних з відкритих державних реєстрів.

Перевага Monitor.Estate в тому, що сервіс виконує пошук по всіх відкритих баз даних, про існування яких звичайний користувач може і не знати, а потім видає систематизовану інформацію у зручному вигляді. Наприклад, за назву житлового комплексу або адреси будівництва, можна швидко і безкоштовно отримати попередню оцінку комплексу.

Також сервіс дозволяє дізнаватися про учасників будівництва об’єкта (назва компаній, бенефіціарів, розмір статутного капіталу, адреса реєстрації), наявність дозвільної документації, тощо. Monitor.Estate проводить аналіз не окремо по забудовнику, а по всьому комплексу цілком, що дозволяє отримувати більш повну інформацію про новобудови та вибрати найменш ризикований об’єкт. Також сервіс дозволяє порівняти новобудови між собою.

На сьогодні Monitor.Estate працює з відкритими даними по Києву та Київській області, у Львові та в Одесі. Цього року команда проекту планує надати користувачам автоматичну перевірку новобудов в Харкові, Житомирі, Дніпрі, Чернігові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають