9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

В Україні створили перший вітчизняний електричний мотоцикл

Одеська компанія Geon спільно з київською Electromoto розробили проект першого потужного електричного мотоцикла із запасом ходу 140 км ScrAmper. У планах партнерів запустити концепт в серійне виробництво.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на EcoTown.

За базу для створення байку було обрано бензиновий мотоцикл
Geon Scrambler. Прототип потужністю 20 кінських сил може розвинути швидкість до 120 км/год та долати відстань 140 км на одному заряді.

Від побутової мережі байк повністю заряджається за 7,5-8 годин, на станціях заряду електричних автомобілів в режимі Mode 2 цей час зменшується до 3,5 годин. ScrAmper має три режими руху, тож власник може сам обирати стиль своєї їзди.

Філософія байка ScrAmper полягає в тому, що його створювали перш за все як мотоцикл, а не як електромобіль, тож конструктори звернули увагу перш за все на ходові характеристики, геометрію моделі, функціональність гальм, тощо. Тож засновник компанії Geon Сергій Літкевич взяв на себе “мотоциклетну” частину, а колеги з Electromoto “електричну”.

Нарешті ми змогли започаткувати розробку повноцінного і потужного електричного мотоциклу. На відміну від колег з Геон, ми як раз постійно відчуваємо дефіцит якісної мотоциклетної інженерії, зосередившись на електроніці та конструюванні елементів живлення. Впевнений, що наш тандем, створений на новому напрямку, буде результативним і дасть якісне зростання обох команд, — говорить засновник та директор компанії Електромото-Юкрейн Руслан Бедрик

Байк представлять широкому загалу наприкінці березня. Вартість мотоциклу поки не розголошується.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають