9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

“Укрзалізниця” та 1991 Open Data Incubator запускають инкубатор для стартапів

“Укрзалізниця” і 1991 Open Data Incubator запускають инкубаційну програму для стартапів

Укрзалізниця” та 1991 Open Data Incubator за підтримки Міністерства економрозвитку і торгівлі, а також офісу Національної інвестиційної ради України заявили про запуск інкубаційної програми для стартапів Future of Mobility Lab. UZ edition.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Future of Mobility Lab.UZ edition буде розвиватися як інкубаційна програма для стартапів, які прагнуть переглянути технологічний бекграунд” Укрзалізниці “і мають ідею спільного проекту з підприємством, – наголошується в презентації.

Реалізація проектів пропонується в наступних сферах: скоринг і використання даних в закупівлях (інтегровані страхові рішення, оптимізація роботи з підрядниками), альтернативні витрати на вантажні перевезення (електронні контролери), пасажирські перевезення (рішення для пасажирів на всіх етапах подорожі, доповнена та віртуальна реальність).

Серед інших напрямків – управління непрофільними активами і складами (IoT та блокчейн), а також альтернативні експериментальні рішення (machine learning, соціальні проекти).

Передбачається, що протягом безкоштовної тримісячної програми Future of Mobility Lab. UZ edition в 1991 Open Data Incubator відібрані стартапи будуть працювати над розробкою пілота свого проекту, отримають менторську підтримку провідних експертів галузі та доступ до даних і необхідної інфраструктури “Укрзалізниці”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають