9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Українці відкрили мережу колівінгiв в Нью-Йорку (фото)

blankЧотири партнера Outpost Club Inc, вихідця з України, запустили в США проект Outpost Club – мережа колівінгів

Українці відкрили мережу колівінгов в Нью-Йорку. Як повідомляється, в 2015 році вони відкрили будинок, в якому можна було б зупинитися на 1-2-3 місяці без тривалих і фінансово-видаткових процесів, де можна було б зустріти однодумців і цікавих співрозмовників.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на abcnews.

Наші колівінгі знаходяться не в центральних, але легко доступних районах Нью-Йорка – що дозволяє нам утримувати конкурентну цінову політику, – пояснює один з CEO Outpost Club Inc. Сергій Старостін.

Для порівняння, в середньому оренда квартири-студії в Нью-Йорку обійдеться в $ 2500 в місяць, готелі від $ 150 в день, хостела – від $ 30 днем, пише видання. Outpost Club на сьогоднішній день складається з трьох будинків в Нью-Йорку. Інвестиції в проект з 2015 року склали $ 250 тис. У середньому відкриття одного будинку на 15-20 місць, за словами Старостіна, обходиться до $ 80 тис, які йдуть на ремонт будинку, меблі та орендні платежі власникам будинків (всі будинки Outpost Club знаходяться в оренді).

Як зазначається, відносини між Outpost Club і клієнтами оформляються простим договором оферти на вебсайті колівінга або між клієнтом і каналом через який вони прийшли, наприклад, Airbnb, Booking.com або іншими партнерами.

blank

В майбутньому Outpost Club планує побудувати мережу колівінгів в великих містах США і фінансових столицях світу.

Відкриття наступного об’єкта Outpost Club заплановано на другий квартал 2017 року.

Колівінг – досить новий формат проживання в великих містах і конкуренція в цьому сегменті почала формуватися в 2015 році. Серед найбільших конкурентів Outpost Club – Common, Roam, Founder House і Coliving Club – з різними моделями послуг.

Будинок-колівінг складається з одно-, дво- або чотиримісних кімнат, але з однаковим набором додаткових послуг: добре оснащеної громадською зоною, спортзалом, обладнаними двором і дахом, ігровою кімнатою – що дозволяє створити безліч точок перетину сусідів, дозволяє зблизити людей і створити community .

Таким чином, колівінг займає нішу між гуртожитками чи хостелами і сегментом тривалого знімання квартири (більш ніж на року).

Вартість проживання в колівінге варіюється від 850 до 1600 дол. На місяць залежно від терміну оренди і типу кімнати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають