9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Українці створили стартап для спорту вартістю 1 млн євро

blankУкраїнці створили платформу для організації спортивних зборів онлайн Smartsport. Стартапу півроку. На першому етапі залучення інвестицій стартап оцінили в 1 млн євро. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Проект дозволяє менеджерам і тренерам спортивних команд бронювати спортивні споруди, готелі, авіаквитки і трансфери онлайн по всьому світу, орієнтуючись на тренувальний графік, тип споруди і бюджет. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

На перший погляд, сфера, в якій працює стартап, вузька. Але його творці Ілля Попов і Артем Нефедов розповіли LIGA.net, що ринок спортивних зборів насправді мільярдний, а чисельність їх аудиторії велика. В одній тільки Великобританії підприємці нарахували 1400 професійних клубів з плавання. У кожному такому клубі складається від 50 до 300 спортсменів. Виходить близько 200 000 атлетів. І це тільки плавання.

Ринок спортивних зборів підприємці оцінюють в мільярди. Попов і Нефедов наводять цифри за 2015 рік: частка спортивних поїздок із загального ринку онлайн-бронювання подорожей склала 1,3 млрд євро. А показник ринку оренди спортивних споруд склав 4,3 млрд євро в Європі.

У вересні 2016 року стартап отримав перші інвестиції, а в лютому 2017 вийшов на окупність. Творці Smartsport розповіли LIGA.net, що чекають другого раунду інвестицій для розширення. Їм потрібно 600 000 євро. Зараз стартап має близько 500 пропозицій в 18 країнах світу. У планах – вихід на ринки США і Азії, і оборот 60 млн євро в рік.

Останні новини:

Зараз читають