9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Українці створили багатофункціональний автомат для 3D-друку Factory in the Box

 • Три українці – брати Андрій і Влад Лозинський разом зі своїм другом дитинства, ім’я якого не називається – розробили незвичайне рішення під назвою Factory in the Box, яке самі вони називають «фабрикою 3D-друку». За словами розробників, дана «фабрика», яка, по суті, являє собою вендінговим машину 3D-друку, є унікальною і аналогів їй днем ​​з вогнем не знайдеш у всьому світі.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ITC.ua

  Відразу обмовимося, що Factory in the Box – продукт не для домашнього використання, а рішення, на якому можна заробляти. Творці пропонують встановлювати такі фабрики в ТРЦ і інших публічних місцях і обіцяють окупність за 5-8 місяців з доходом $ 25 тис. На рік.

  Вартість лиття за одиницю найдрібнішої продукції розміром, наприклад, 1х1х1 см, становить від 700 грн, а на виготовлення буде потрібно кілька днів, щоб узгодити всі деталі і запустити лиття, – розповідає Владислав Лозинський. – А за допомогою 3D-принтера кубик такого розміру можна зробити за 5-7 хв і відразу забрати, при цьому вартість виробу складе 40 грн. А іменна статуетка займе кілька годин і буде коштувати 300-400 грн.

  Система Factory in the Box пропонується в двох модифікаціях: lite-версія за $ 6999 і pro-версія за $ 9999. У конфігурацію системи входить три 3D-принтера, які можуть працювати одночасно і незалежно, 3D-сканер і сенсорний дисплей. Окремо розробники відзначають футуристичний дизайн з LED-підсвіткою glowlight і функцією плавного зміни кольору, оболонку власної розробки і ПО, яке дозволяє управляти легко управляти всіма підсистемами і контролювати всі процеси за допомогою сенсорного екрану.

  За словами творців, унікальність Factory in the Box полягає в її автономності, багатофункціональності та відносної компактності. Як стверджується, «фабрика» займає мінімум місця, спокійно обходиться без натовпу снують менеджерів і при необхідності легко транспортується на нове місце.
  Асортимент продукції досить широкий і вже зараз включає більше 400 відсортованих по стилістиці виробів, від дитячих іграшок і чохлів для смартфонів до різноманітних прикрас, посуду та іграшкових меблів. Фотогалерея з прикладами виробів, які можна роздрукувати за допомогою Factory in the Box є на сайті розробника.

  Є можливість розширення асортименту за рахунок 3D-моделей з різних профільних ресурсів. Система надає широкі можливості кастомізації (можна робити різні гравіювання і написи), а також дозволяє оцифрувати обличчя людини, а потім нанести його на заготовлену фігурку. На цьому перелік переваг не закінчується. Розробники також згадують можливість створення ексклюзивного продукту, який можна намалювати самому на екрані, і роздруківку 3D-фото.

  Фабрика використовується екологічно чистий пластик, який при нагріванні до 220 градусів не виділяє ніяких шкідливих речовин. Вартість одного кілограма такого пластика складає $ 25, а виробництво практично безвідходне. Тобто, з 1 кг пластика виходить 1 кг готової продукції.

  Вироби виробляються від 5 хвилин до 10-12 годин в залежності від розміру. На виготовлення маленького брелка з ім’ям або невелика прикраса йде від 5 до 20 хвилин, чохла для смартфона середнього розміру – від 1 до 2 годин, копії людини – від 2,5 до 5 годин (до 14 см у висоту), прикраса інтер’єру – ваза , свічник, світильник – від 2,5 до 5 годин. Ціна розраховується за тарифом 2 грн за хвилину друку.

  Один з таких автоматів було встановлено у Вінниці в жовтні 2016 року. Зараз розробники ведуть переговори ще одним клієнтом в Києві, результатом яких має стати поява Factory in the Box в ТРЦ Ocean Plaza на регулярній основі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально...