9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Українці розробили сервіс, що дозволяє дивитися рекламу в інтернеті з вигодою

 • За допомогою встановленого розширення в браузері користувачі зможуть дивитися рекламу, отримувати за це винагороду і використовувати його для благодійності або оплати послуг і товарів

  Українські розробники представили сервіс Octogin, який дозволяє користувачам дивитися рекламу в інтернеті та отримувати за це винагороду. Про це йдеться в повідомленні сервісу. Передає Діло.

  “Користувачі за звичне перебування в інтернеті отримують цільову рекламу і винагороду – монети, які потім зможуть обміняти на реальні товари або послуги: квитки в кіно, кава або пожертвувати на благодійність. Паблішери також отримують винагороду, а рекламодавці в свою чергу отримують якісний цільовий трафік”, – розповідають розробники сервісу.

  Сервіс реалізований як розширення для браузера.

  “Наше розширення для браузера фіксує рекламний контент, отриманий користувачем за день і визначає компенсацію в O coin щодо активності всіх користувачів всередині системи”, – наголошується в повідомленні.

  На першому етапі система буде пропонувати відправити свою винагороду на благодійність, або розмістити рекламу всередині системи, обміняти монети на внутрішній біржі або скористатися пропозиціями партнерів.

  На даний момент серед партнерів проекту – благодійний фонд “Пігулки”, мережа кінотеатрів “Лінія кіно”, сервіс таксі Uklon, піцерія “Челентано”.

  Тестовий період сервісу триватиме два місяці, в ньому можуть взяти участь користувачі з Києва в обмеженій кількості (5 000).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну...

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...

  “Лихачовський елеватор” придбав у вітчизняного виробника 108 вагонів-зерновозів

  ТОВ "Лихачовський елеватор" придбало 108 вагонів-зерновозів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...