9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Українці розробили сервіс, що дозволяє дивитися рекламу в інтернеті з вигодою

За допомогою встановленого розширення в браузері користувачі зможуть дивитися рекламу, отримувати за це винагороду і використовувати його для благодійності або оплати послуг і товарів

Українські розробники представили сервіс Octogin, який дозволяє користувачам дивитися рекламу в інтернеті та отримувати за це винагороду. Про це йдеться в повідомленні сервісу. Передає Діло.

“Користувачі за звичне перебування в інтернеті отримують цільову рекламу і винагороду – монети, які потім зможуть обміняти на реальні товари або послуги: квитки в кіно, кава або пожертвувати на благодійність. Паблішери також отримують винагороду, а рекламодавці в свою чергу отримують якісний цільовий трафік”, – розповідають розробники сервісу.

Сервіс реалізований як розширення для браузера.

“Наше розширення для браузера фіксує рекламний контент, отриманий користувачем за день і визначає компенсацію в O coin щодо активності всіх користувачів всередині системи”, – наголошується в повідомленні.

На першому етапі система буде пропонувати відправити свою винагороду на благодійність, або розмістити рекламу всередині системи, обміняти монети на внутрішній біржі або скористатися пропозиціями партнерів.

На даний момент серед партнерів проекту – благодійний фонд “Пігулки”, мережа кінотеатрів “Лінія кіно”, сервіс таксі Uklon, піцерія “Челентано”.

Тестовий період сервісу триватиме два місяці, в ньому можуть взяти участь користувачі з Києва в обмеженій кількості (5 000).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають