9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українці презентували свої стартапи у Нью-Йорку

П’ять українських технологічних стартапів презентували свої розробки перед інвесторами у Нью-Йорку

Захід організувала американсько-українська організація «Разом» спільно з керівництвом програми SABIT. У кожної команди було п’ять хвилин, щоб розповісти про свій продукт та його переваги.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Голос Америки.

Так, українська компанія UniExo представила модульний робото-технічний екзоскелет, який покликаний допомогти людям із вадами руху відновитися.

Стартап Hushme продемонстрував пристрій, що забезпечує конфіденційні умови спілкування та знижує шум при розмові телефоном.

Стартап VRNET.io розробив рішення для віртуальної реальності, а MMONE є першим у світі інтерактивним атракціоном віртуальної реальності. Продукт від стартапу GavaGava є інтерактивною історія, яка навчає дітей працювати в команді.

За п’ять хвилин вони повинні розповісти про свою компанію, продукт, фінансову модель, розмір ринку, а також вказати, скільки вони просять коштів у інвесторів, на що планують їх витрачати та чому їм потрібна саме ця сума. А після 5-хвилинної презентації інвестори ставлять запитання, можуть коментувати і давати поради.– розповідає організаторка заходу Люба Шипович

Серед глідачів у залі були присутні учасники програми SABIT з інших країн, представники компаній ConsenSys і Hyperloop Transportation Technologies, а також люди, які цікавляться українськими технологіями та веденням бізнесу в Україні.

Програма SABIT була розроблена в 1990 році Міжнародною адміністрацією торгівлі в міністерстві торгівлі США у Вашингтоні. Цього року за програмою стажуються 18 компаній, 7 із яких – українські.

Останні новини:

Зараз читають