9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Український виробник електробайків Delfast розраховує на підтримку президента у будівництві заводу

Співзасновник компанії з виробництва українських електробайк Delfast Данило Тонкопій очікує підтримки з боку президента України Володимира Зеленського у питанні будівництва заводу з їх виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Данило Тонкопій зазначив, що у планах компанії налагодити велике виробництво, потужністю декілька десятків тисяч електровелосипедів на рік, з конструкторським і дизайн-бюро, виробництвом металу, пластику, електричних та електронних компонентів, складанням акумуляторів, розробкою програмного забезпечення тощо.

Ми допоможемо, можете до мене звертатися. Так, так прямо, безпосередньо, так. Моя команда допоможе, – процитував Тонкопій слова президента.

Він також повідомив, що президент заявив про готовність допомогти Delfast побудувати завод з виробництва електробайків, імовірно у Київській області. У Delfast вже є підтверджений попит на кілька десятків тисяч бойків від клієнтів з усього світу.

Нагадаємо, що українська служба кур’єрської доставки DelFast почала продавати електробайків власної конструкції ще у 2016-му році. Раніше DelFast використовував електровелосипеди для комерційної доставки по Києву у межах години.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають