9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Український стартап зібрав $19 000 на Kickstarter для виробництва металевих конструкторів (відео)

Український стартап Metal Time Workshop, який створює з нержавіючої сталі рухливі конструктори у формі легендарних машин, обладнання та механізмів, успішно провів краудфандинг кампанію на Kickstarter.

Перші набори конструктора вже виготовлені та готуються до відправки до різних країн світу, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.UA.

Всі конструктори Metal Time виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304. Це екологічно чиста, хімічно нейтральна та гіпоалергенна сталь, призначена для виробництва харчових продуктів. Стартап отримав відповідні сертифікати про безпеку, а ще ця сталь легко переробляється.

Здебільшого конструктори відтворюють моделі легендарних машин, конструкцій та механізмів. Metal Time має набір міжнародної космічної станції, підводного човна капітана Немо «Наутілус», океанічної нафтової платформи та багато іншого.

Для складання набору не використовується клей або інші сполучні речовини – всі деталі виконані таким чином, що кріпляться одна до одної виключно механічним з’єднанням металу.

Щоб якнайшвидше розпочати виробництво конструкторів, у Metal Time провели краудфандинг кампанію на Kickstarter. Користувачі платформи підтримали стартап на суму понад $19 000, потрібну суму $10 000 зібрали за один день.

«Як виявилося, нашій команді вдалося викликати потрібний відгук у серцях наших шановних спонсорів, і лише за один день нам вдалося зібрати необхідну суму. А це означає, що всі спонсори гарантовано отримають набори, що сподобалися, а ми можемо швидко розширити асортимент і запустити серійне виробництво наборів Metal Time», — кажуть у стартапі.

Як зазначають у Metal Time, зараз перша партія конструкторів уже зроблена та готується до відправки покупцям.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають