9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Український стартап зі створення цифрових моделей людського голосу отримав інвестиції

Фінансова група ICU вклала кошти в український стартап Respeecher, який займається створенням цифрових моделей людських голосів. Стартап дозволяє змінювати голоси та навіть зменшувати акцент. Обсяг інвестицій наразі не розголошується.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу групи.

За допомогою Respeecher, дублери можуть озвучувати фільми чи ролики голосами знаменитостей без їхньої безпосередньої участі. Також продукт може допомогти у відновленні голосів відомих людей минулих часів із записів їх виступів, наприклад, для озвучування аудіокниг чи кіно. Компанія також планує вихід на ринок кол-центрів у цьому році.

Respeecher – приклад невеликої, проте ефективної компанії, яка реально допомагає клієнтам економити завдяки дієвому використанню штучного інтелекту. І ми бачимо, що їхній продукт затребуваний, — команда вже має досвід співпраці з відомою голлівудською студією та британським телерадіомовником. Для нас, як інвесторів, це позитивний знак, – відзначив Роман Нікітов, голова ICU Ventures, венчурного крила групи ICU.

У стартапі планують спрямувати інвестиційні ресурси для нарощення технічного потенціалу та продажів, а також виходу на новий ринок. Respeecher вже не перший стартап українського походження в портфоліо ICU. Раніше група вже інвестувала у такі компанії з українським корінням як Petcube, Apostera, 3DLook, Hideez.

ICU Ventures – венчурний фонд з центральним офісом в Києві, який інвестує в технологічні компанії з українським та східноєвропейським корінням. Фокусуючись на допомозі амбітним засновникам в побудові глобального бізнесу, ICU Ventures інвестує на пізньому посівному етапі і раунді “А”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають