9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Український стартап з пошуку репетиторів отримав $15 млн інвестицій

Український стартап Preply, який є платформою для пошуку репетиторів з вивчення іноземних мов, закрив новий раунд інвестицій. Загальний обсяг залучених ресурсів сягнув $15 млн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Аin.ua.

Основним інвестором стартапу виступив лондонський венчурний фонд Hoxton Ventures, крім нього в раунд вкладали ще декілька інвестори, такі як: Point Nine Capital, All Iron Ventures, The Family, EduCapital, Diligent Capital.

Як повідомив засновник стартапу Preply Кирило Біга, пандемія коронавірусу у світі не стала перешкодою для розвитку проєкту, ба навіть навпаки – навчання за допомогою продукту української команди стало особливо актуальним під час вимушеного перебування вдома великої кількості людей.

Отримані інвестиції будуть спрямовані на посилення позицій на ринках Північної Америки, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та Великої Британії. Крім того, Preply відкриє філію в США. Зараз компанія володіє офісами в Києві та Барселоні.

Європейський ринок мультикультурний і досить розвинений. Багато людей вільно говорять або вивчають дві-три іноземні мови. Досвід роботи в Європі ми переносимо в США. Американцям ми надаємо різноманітні можливості навчання завдяки нашому переліку кваліфікованих викладачів з Європи, Латинської Америки, Азії, – каже Кирило Біга.

Хоча платформа Preply розрахована переважно для вивчення іноземних мов, компанія активно залучає викладачів з математики, хімії та креативному письму. Для вчителів планують запустити нові інструменти, які допоможуть оцінювати домашні завдання, стежити за прогресом і ефективніше допомагати учням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають