9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Український стартап відібрали до престижного американського акселератора

Український стартап nect WORLD пройшов відбір до престижного американського акселератор Boomtown Accelerators. Тепер учасники програми пройдуть тримісячне навчання та отримають можливість спілкування і консультування у американських менторів та коучів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Новое время“.

Стартап “nect WORLD” пропонує рішення постійного доступу до мобільного високошвидкісного і безпечного інтернету і виготовляє 4G USB модем для ноутбука з підтримкою eSIM і функцією точки доступу Wi-Fi. За словами розробників перевага їхнього продукту в тому, що він працює по всьому світу, підключаючись до 4G, 3G і 2G мереж.

Акселератор інвестує в український продукт $35 тисяч і надасть повний доступ до навчальної програми. Натомість інвестор отримає 7% акцій української компанії. Частина української команди вирушила до Колорадо, щоб взяти участь в програмі.

Також, за допомогою цього пристрою, користувач може роздавати Wi-Fi на 10+ пристроїв і захищає себе від небезпечного суспільного Wi-Fi, а також має вбудований VPN і Firewall для своїх потреб. Наразі українці запускають кампанію на краудфандінговій платформі Indiegogo, а попередньо замовити їх продукт можна буде вже в кінці квітня.

Акселератор працює вже сьомий рік і інвестує в стартапи за кількома основними технологічними напрямками: Hardware і Connectivity, а також Healthtech. Це вже другий український стартап, який пройшов всі стадії відбору і потрапив в Boomtown.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають