9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Український стартап “розумних” жалюзі відкриває виробництво на Київщині

Український стартап SolarGaps відкриває фабрику на якій здійснюватиметься виробництво “розумних” жалюзі, а також сонячних панелей для інших зелених технологій. Планується, що річна потужність виробництва сягатиме 15 МВт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Потужність виробництва сягатиме 15 МВт на рік, повідомляють в SolarGaps. При цьому фабрика позиціонує себе як «зелена» – з нульовими викидами СО2.

Фабрика, що розташується в селі Романків на Київщині матиме нульові викиди парникових газів. На даний момент тут вже працює 20 працівників, але в найближчому майбутньому їх число планують збільшити до 100.

Зараз у нас близько ста замовлень, але потенційно попит на продукт у світі значно вище: він може досягати тисяч систем в місяць. Зараз ми розширюємо мережу дистрибуції і запускаємо рекламні та PR-кампанії, в результаті яких очікуємо масштабування до замовлень такого порядку, – пояснив СЕО компанії Євген Ерік.

У стартапі кажуть, що їхня фабрика є першою в Україні «зеленою фабрикою». Вона буде обладнана сонячними панелями на даху і вітрогенераторами для покриття потреб виробництва. Лише сонячні панелі на даху генеруватимуть близько 50 кіловат на годину.

На фабриці планують виготовляти не тільки жалюзі SolarGaps, але також комплектуючі для інших продуктів в сфері альтернативної енергетики. Для цього тут відкриють площадку для інновацій, на якій можна буде протестувати свої винаходи і домовитися про партнерство.

На майданчику ми пропонуємо молодим інноваційним компаніям тестувати їх винаходи на нашому обладнанні. Це вітряки, турбіни, похідні сонячних елементів і т.д. Плануються пілотні проєкти зі збереження згенерованої в процесі експериментів енергії, що в результаті, можливо, буде приводити до розробки нових спільних проектів і обміну досвідом, – розповів Євген Ерік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають