9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Український стартап розробить вантажний електробайк для кур’єрів

Український стартап Delfast Bikes отримав грант від програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” на розробку і виробництво триколісного електробайка Delfast Trike для кур’єрів і служб доставки з підвищеною вантажопідйомністю.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Мета гранту — розробка і проєктування нової моделі електротранспорту, триколісного електробайка для кур’єрів і служб доставки з підвищеною вантажопідйомністю. Актуальність такого транспорту очевидна. Вантажний байк для кур’єрів (і не тільки для них) – це саме те, що потрібно зараз і, схоже, буде потрібно ще довго”, – заявив співзасновник компанії з виробництва українських електробайків Delfast Данило Тонкопій.

Він зазначив, що розробка байка вже почалася.

Delfast Trike – триколісний електромобіль, призначений для малого і середнього бізнесу, а також для індивідуальних підприємців. Модель має вантажну платформу, яка може використовуватися для зберігання коробок або може бути перетворена в трейлер/кіоск для кави, морозива або в будь-який інший вид вітрини для продажу вуличних товарів. Вона також може використовуватися в якості рекламної платформи і як засіб туристичного транспорту.

Українська служба кур’єрської доставки DelFast почала продавати електробайки власної конструкції у 2016 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають