9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Український стартап працює над технологією копіювання голосу

Київський стартап Respeecher розробляє технологію, яка здатна скопіювати звучання голосу будь-якої людини. Зараз команда проходить навчання в акселераторі TechStars й отримує фінансування $120 000 в обмін на частку в компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Наш продукт дозволяє одній людині говорити голосом іншого без використання тексту (speech-to-speech). Наприклад, я зможу говорити голосом Барака Обами. Для цього алгоритму передають мою фразу і на виході через пару хвилин отримуємо ту ж фразу, сказану голосом Обами, з моїми інтонаціями і емоційним наповненням, – пояснює співзасновник компанії Дмитро Бєлєвцов.

Технологія від Respeecher цікава перш за все звукозаписуючим та кіностудіям. Так, наприклад, можна змусити будь-яку історичну персону вимовляти будь-який текст його ж голосом. Поки що, продукт не можна використовувати в реальному часі, але команда над цим працює. На даний момент вже укладено контракт з кількома зацікавленими компаніями.

Команда стартапу налічує 6 осіб, троє з яких зараз знаходяться на навчанні в Філадельфії.

Підготовка даних і навчання нейромереж вимагає невеликої сервісної частини, тому зараз ми працюємо з клієнтами на проєктній основі. Зараз так працюємо, наприклад, з голлівудською студією, – каже Дмитро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають