9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Український стартап зі складання гороскопів залучив $300 тисяч інвестицій

Український стартап Astromix, що працює над сервісом персоналізованих гороскопів привернув $300 000 від інвесткомпанії Adventures Lab.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Аin.ua.

Команда стартапу працює над сервісом персоналізованих гороскопів за професією, типом особистості, талантам, а також складанням астрологічних прогнозів, календарів тощо. Наприкінці 2019-го року команда запустила відкрите бета-тестування сервісу. Зараз у стартапі працюють над кінцевою версією, яку планують запустити до червня цього року. У команді Astromix працюють шість співробітників. Отримані інвестиції хочуть витратити на розвиток сервісу.

Загалом, астрологія – досить нетипова ніша для венчурних інвесторів. Втім, компанія-інвестор Adventures Lab розглядає некласичні венчурні проєкти, на кшталт affiliate marketing, астрології, беттінга, гемблинга та інших ніш, які генерують чи залежать від величезних обсягів трафіку.

Інвесткомпанія Adventures Lab працює на українському ринку з кінця 2019-го року. Їхній середній інвестиційний чек – від $100 000 до $500 000. За словами засновника компанії-інвестора Андрія Криворучкіна, інвесторів не лякає ситуація з пандемією і можливою кризою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають