9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український стартап для віддалених працівників залучив $1 млн інвестицій

Український стартап Remo, що створює робочі місця для віддаленої роботи, залучив $1 млн інвестицій.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Remo — компанія, що створюють українські підприємці Ярослав Пригара та Данило Пасько. Стартап організовує для робітників, які працюють віддалено, професійні робочі простори. Зокрема:

  • сервіс у фізичному просторі, тобто робоче місце для віддаленого робітника, яке має розміщуватись у місцях, в яких людина максимально ефективна.
  • мобільний застосунок, що дозволяє тим, хто працює віддалено, самим вирішувати, у якій частині світу вони хотіли б жити та працювати.

Засновники стверджують, що вони надають найбільш функціональні, добре продумані середовища віддаленої роботи. У кожному приміщенні є все, що працівник очікує побачити в сучасному офісі. Гарантують, що працівник матиме під час робочої подорожі доступ до стабільного Wi-Fi та звукоблокуючих кімнат для зустрічей і дзвінків.

У команді Remo працюють близько 30 людей, п’ятеро з них на full-time, оскільки стартап активно віддає завдання на аутсорс.

«Ми притримуємось позиції, що тільки ключові ролі мають бути покриті full-time employee, а все, що можна аутсорсити ми маємо аутсорсити, тому full-time team на сьогодні становить 5 людей. Ще стільки ж part-time, ще біля 20 — це співробітники команд інвесторів та партнерів, які працюють над проєктом», — повідомив співзасновник стартапу Ярослав Пригара.

Відомо, що у Remo понад 20 інвесторів-янголів із України та інших країн. Стартап вже відкриває другу локацію для віддаленої роботи в Мексиці і готується до відкриття перших локацій в Києві та США.

«Невдовзі ми відправимо перші наші індивідуальні гаджети-офіси до Києва. Де встановимо їх на березі озера за 15 хвилин їзди від центру міста», – написав Ярослав Пригара.

Останні новини:

Зараз читають