9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Український стартап зібрав на японській краудфандинговій платформі $80 тис

Стартап Hushme зібрав на японській краудфандинговій платформі у 9 разів більше за запланованої суми.

Гарнітура Hushme, для смартфона, завдяки якій оточуючі не чують розмову через телефон її власника, зібрав на японській платформі 9 млн йен (близько $ 80 тис.). Це у 9 разів більше від запланованої суми.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

У травні-червні цього року проект успішно вийшов на Kickstarter, та зібрав майже $72 тис. За словами співзасновника Hushme Олександра Нестеренко, додаткові збори потрібні були стартапу для продовження виробництва.

Після Kickstarter і Indiegogo ми провели безліч тестів, а також зібрали багато відгуків від потенційних клієнтів під час участі в великих виставках. В результаті ми трохи змінили функціональність і прийняли рішення про доопрацювання ряду технічних рішень. Тому процес розробки та запуску у виробництво затягнувся, а загальний бюджет виріс. У цій ситуації краудфандінг в Японії нам був необхідний, – каже Олександр Нестеренко.

Команда обрала японський сервіс, тому, що Азія – пріоритетний ринок компанії, а локальні майданчики – одні з найпростіших інструментів для виходу на конкретні країни.

Зараз стартап вже вийшов на фінішну пряму – оплатив виробництво прес-форм китайським підрядникам, отримав і протестував перші інженерні прототипи з електронікою від контрактного виробника, визначив список необхідних удосконалень.

Наступні кроки – закупівля компонентів на першу партію, виробництво пробних пристроїв, знову доопрацювання, а потім вже серійне виробництво і сертифікація. Ми дуже постараємося випустити та відвантажити партію до лютого 2019 го, – заявив Олександр Нестеренко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають