9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український стартап займеться енергоефективністю Дубая

blankУкраїнський стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми. Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності, повідомляє AIN.ua.

З вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселеративному програму Dubai Future Accellerator, мета якої – інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.
[pullquote-right]
Український стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми. Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності.[/pullquote-right]Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмі, і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA).

З вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселеративному програму Dubai Future Accellerator, мета якої – інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.

Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмне, і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA).

«DEWA поставив перед нами завдання: скоротити витрати електроенергії жителями, при цьому зберігши дохід провайдеру. Ecoisme тут підходить ідеально. Ми пропонуємо споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї», – розповів співзасновник Олександр Дятлов.

blankПроблема енергоефективності в Дубаї коштує досить гостро. Електрика субсидується – жителі платять за електрику за реальними ринковими цінами. А варто енергія дорого. При цьому в умовах субтропічного клімату кондиціонери в квартирах і будинках працюють цілий рік, і на них припадає ледь не весь рахунок. Зараз жителі не бачать всіх деталей, і куди згоряють всі засоби – цю проблему і треба буде розв’язати українцям.
Уряд Дубая вперше вирішило довірити впровадження інновацій стартапам, а не великим вендорам. За словами Дятлова, Dubai Future Accelerator не схожий на традиційні акселеративнові програми, які, як правило, є комерційними ініціативами.

Крім пілота з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. У планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.

Останні новини:

Зараз читають