9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Український стартап з оренди Rentberry залучив $30 млн інвестицій

Онлайн-платформа для довгострокової оренди житла Rentberry зібрала $ 30 млн на ICO

Rentberry – український стартап, що працює на ринку нерухомості в США. На даний момент на платформі зареєстровано 120 000 користувачів та 224 000 квартир / об’єктів по всій території Америки. Вся команда Rentberry з України, розробка продукту ведеться у Київському офісі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

На думку СЕО стартапу Олексія Любинського, успішному залученню інвестицій сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років, а також наявність інвестицій від великих венчурних фондів у розмірі $ 4 млн. Крім того, про Rentberry вже написали The Wall Street Journal, BBC, NBC, HuffingtonPost  та інші.

Мета Rentberry – створити децентралізовану платформу, якою зможуть насолоджуватися одночасно орендодавці та орендарі. Перш за все, основою цієї платформи стане відкритий і прозорий процес подання та розгляду заявок, миттєві платежі, система оцінки ризиків для потенційних орендарів і власників житла, а також краудсорсінг система для групового покриття орендного застави, – розповів Олексій Любинський.

Емітовані токени BERRY стануть платіжним засобом в рамках платформи, а зібрані кошти команда планує вкласти в розширення функцій і вихід на ринки нерухомості інших країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають